Activitati Noi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Theba -

Liked Dana’s post in the thread [Interfata Joc] Organizare cladiri/orase.

Like (Post)
    Nu mai inteleg nimic.... Daca imi argumentez votul, iau offtopic Acela era argumentul meu pentru un vot negativ. Si culmea, nici macar nu era ironic (de data aceasta). S-a tot vehiculat ideea ca se rezolva problemele in ordinea prioritatilor, iar din…
  • Theba -

Replied to the thread Gazeta -Vesela -"D'ale carnavalului".

Mulţi bâzâie precum albina şi se miră că nu iese miere ! În cuibul de viespi, nu se face miere de mâncat. Albina e satirică: înţeapă. Eu am umor: pişc. -Tudor Musatescu giphy.gifgifs-animados-abejas-01578.gif Legea lui H.L. Mencken " Cine stie,
  • Razvy -

Replied to the thread Rege.

• Razvy -

Liked angel19’s post in the thread Off-Topic.

Like (Post)
    La multi ani atunci -tongueoutwink- %5%
  • mira-kira -

• Theba -

Liked Dana’s post in the thread Nelamuriri regulament.

Like (Post)
    Nu isi asuma nimeni sa-ti dea explicatiile pe care le doresti. Nimic, niciodata nu va fi clar ca sa se poata interpreta in favoarea operatorilor, care "au intotdeauna dreptate"...cu mici exceptii Dupa cum vezi nu exista IN REGULAMENT vreo sanctiune…
  • Theba -

Liked soacramea’s post in the thread Server nou - Phi - Discutie.

Like (Post)
    Quote from Moby Dick: “Quote from Sheppard: “Unirea serverelor nu este posibila in acest moment deoarece exista incompatibilitati intre zshop si alte item-uri. Nu avem un timp estimativ pentru remediere. ” Ce scuză ieftină de pile-of-poo_1f4a9.png!…
  • Theba -

Liked Shiro Yasha’s post in the thread Server nou - Phi - Discutie.

Like (Post)
    O mare bataie de joc, am platit 8 ambrozii pentru 1k de lemne si nu am primit nimic dar ambroziile au fost luate ...
  • Theba -

Like (Post)
    Eu cred ca am descoperit problema. Stiti ca sunt soferii aia de duminica, aia care fac 1000 de greseli fara sa plece din parcare. Pai cam asa cred ca sunt si programatorii GF. Lucreaza doar duminica si atunci fac greseli ca au invatat programare la…
  • Theba -

Liked Dana’s post in the thread Server nou - Phi - Discutie.

Like (Post)
    Aha...deci trebuie sa ne luam de moderatori :))) In sfarsit stiu de cine sa ma iau. Care esti moderator pe aici, ca vreau sa ma iau de tine ::bataita::
  • Theba -

Like (Post)
    Lasa-l mai tu nu vezi ca nu are treaba cu ce se intampla pe-aici? :) Adminii modereaza dar moderatorii nu admineaza :P :)) 1step....de BUG-uri se ocupa programatorii nu adminii sau moderatorii care sunt cam acelas lucru :) Si daca tie iti place jocul cu BUG-uri e…
  • Theba -

Liked Moby Dick’s post in the thread Inactivi la 60 puncte ....

Like (Post)
    După ce devin inactive (i) intră în ghost după 2, 4, 14 sau 30 de zile. Depinde în ce fază e acel cont inactiv. The inactivity phases are now: - Phase 0 (Hour 0 to Hour 24, sorting the fun registrations out, no long time inactivity): If you do not build…
  • Theba -

Replied to the thread Off-Topic.

La-multi-ani-cu-sanatate.jpgLOGGO-_OFFTOPIC-_ALB.pngweather_warn_lg.pngGAZETA_VESELA.pngscreenshot.png2.pnggiphy.gif
  • Vlad94 -

Replied to the thread [Individual] VLAD.

(Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)
  • PanNtix -

Liked angel19’s post in the thread Off-Topic.

Like (Post)
    La multi ani atunci -tongueoutwink- %5%
  • angel19 -

Replied to the thread Off-Topic.

• Big Hoss -

• Moby Dick -

Replied to the thread Inactivi la 60 puncte ....

După ce devin inactive (i) intră în ghost după 2, 4, 14 sau 30 de zile. Depinde în ce fază e acel cont inactiv. The inactivity phases are now: - Phase 0 (Hour 0 to Hour 24, sorting the fun registrations out, no long time inactivity): If you do not build…
  • Shiro Yasha -

Posted the thread Inactivi la 60 puncte ....

Thread
    As vrea sa fie sterse conturile inactive care nu au atins nici 100 de puncte , adica ocupa loc pe o insula pe care as vrea sa imi fac colonie dar sunt 3 conturi inactive de 60 puncte ...