Activitati Noi

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• -SWAT- -

Replied to the thread [Naval] ŁGN vs RAID.

(Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)
  • NarcyTM -

Replied to the thread [Naval] ŁGN vs RAID.

• -SWAT- -

Liked Arabella’s post in the thread Servere vechi si noi.

Like (Post)
    Dragi jucatori, suntem constienti de problemele intampinate si va asiguram ca impreuna cu echipele celorlalte comunitati lucram in a le transmite la GF actualizate ori de cate ori soseste o informatie noua. Momentan tot ce putem face este sa colectam cat
  • Moby Dick -

Liked SoSo’s post in the thread [Naval] oFF vs. ATACK.

Like (Post)
    Şăful serverului Ny. Cum zice el: "Iei" nu au viaţă, mau atacat cand am durmit". Şefu'... ia aminte! (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)
  • Moby Dick -

Liked SoSo’s post in the thread [Terestru] oFF vs. ATACK.

Like (Post)
    Bataia e ruptă din RAI! Dar pe ăştia oricât îi baţi tot nu înţeleg ce trebuie să înţeleagă. Nicio problemă! CONTINUĂM! (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)
  • SoSo -

Replied to the thread Ce canta acum in PlayList-ul tau?.

Replied to the thread [Naval] oFF vs. ATACK.

Şăful serverului Ny. Cum zice el: "Iei" nu au viaţă, mau atacat cand am durmit". Şefu'... ia aminte! (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)
  • Theba -

Liked Maximus Op’s post in the thread Server nou - Ypsilon - Discuție.

Like (Post)
    Quote from Moby Dick: “Hopa, au apărut și misiunile zilnice. Cinema oare va fi? ” Daca platesti bilet, poate :))
  • SoSo -

Replied to the thread [Terestru] oFF vs. ATACK.

Bataia e ruptă din RAI! Dar pe ăştia oricât îi baţi tot nu înţeleg ce trebuie să înţeleagă. Nicio problemă! CONTINUĂM! (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)
  • volmeister -

Replied to the thread [Terestru] DRACO vs GANG.

CSF ? %53% (Hidden Content) (Hidden Content)
  • cataf1 -

Replied to the thread Server nou - Ypsilon - Discuție.

este ceva obisnuit pt cei de la GF sa ai toate bugurile posibile,nu sunt in stare sa rezolve buguri vechi de ani de zile si aveti asteptari sa faca ceva nou in joc?daca tot trebuie sa platesti pt aproape orice sa schimbe jocul din free to play in pay to…
  • Maximus Op -

Quote from Moby Dick: “Hopa, au apărut și misiunile zilnice. Cinema oare va fi? ” Daca platesti bilet, poate :))
  • Andrei -

Replied to the thread Ce canta acum in PlayList-ul tau?.

Replied to the thread [Naval] SPR VS AMENO.

(Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)
  • Moby Dick -

Quote from pysy91: “Quote from SoSo: “lasati-l pe moby ca e beat. I-am zis ca misiunile apar dupa ce trec parca doua ramuri de cercetare. Nu apare din prima secunda. ” Misiunile apar dupa ce dai palatul...Verificat acum :) ” AI dreptate. După ce am dat…
  • Moby Dick -

Liked pysy91’s post in the thread Server nou - Ypsilon - Discuție.

Like (Post)
    Quote from SoSo: “lasati-l pe moby ca e beat. I-am zis ca misiunile apar dupa ce trec parca doua ramuri de cercetare. Nu apare din prima secunda. ” Misiunile apar dupa ce dai palatul...Verificat acum :)
  • Strutz -

Liked RomToff’s post in the thread Servere vechi si noi.

Like (Post)
    BIG FAIL !, Iar voi dragi jucatori, in loc sa va certati unii cu altii, sau sa tipati la staff ca vreti si asteptati raspunsuri/modificari/recompense, mai bine dati delete contului/conturilor ( mai bine zis ) si problema voastra va disparea(valabil
  • pysy91 -

Quote from SoSo: “lasati-l pe moby ca e beat. I-am zis ca misiunile apar dupa ce trec parca doua ramuri de cercetare. Nu apare din prima secunda. ” Misiunile apar dupa ce dai palatul...Verificat acum :)