Search Results

Search results 1-20 of 28.

• TEG vs PNST and GODS

cataf1 - - Razboaie si Batalii

frumos,3 conturi bat un cont banat

• TEG vs PNST and GODS

(Hidden Content) ***PanNtix: In cazul Bataliilor, pot fi postate doar batalii in care pierderile totale sunt de minim 1000 puncte la Generali.

• TEG vs PNST and GODS

TEG contra doua aliante de ... (completati voi cu ce trebuie ) (Hidden Content)

• TEG vs GODS

Mareata alianta Gods = turma de oi fricoase (Hidden Content) mira-kira: Avertisment pentru nerespectarea regulamentului. Quote from Regulament Forum: “2. Utilizatorii acestui forum au obligatia de a pastra o atmosfera relaxata. Se interzic atitudinile sfidatoare sau adresarile necorespunzatoare fata de ceilalti utilizatori. Tratati-i pe ceilalti asa cum ati dori sa fiti dumneavoastra tratati. Orice mesaje care denota lipsa de bun simt pot fi cenzurate si sanctionate printr-un avertisment. ”

• Server nou - Ypsilon - Discuție

cataf1 - - General

este ceva obisnuit pt cei de la GF sa ai toate bugurile posibile,nu sunt in stare sa rezolve buguri vechi de ani de zile si aveti asteptari sa faca ceva nou in joc?daca tot trebuie sa platesti pt aproape orice sa schimbe jocul din free to play in pay to win si atunci de la inceput ca daca vrei sa joci bagi bani reali,iar ceva nou in ikariam nu o sa bage pt ca jocul nu mai reprezinta un interes,mai fac servere noi si scot bani de pe ele cat de multi pot si dupa Dumnezeu cu mila OFF Topic Imi plac…

• TEG vs GODS

lasa laudele ca sunteti praf,noi am facut rapoarte cu daune bune si voi sunteti saci de box veniti ca oile si atat (Hidden Content) P.S si pe restul severelor esti la fel praf haotik si la fel ii si pusca sau ulf hreda ***PanNtix: "Se permit posturi ce contin NUMAI comentarii pertinente despre batalia postata, dar NU se permit comentarii de orice natura despre participanti."

• TEG vs GODS

multi si degeaba,noi am facut rapoarte cu daune favorabile in cativa jucatori si voi ati venit in turma si atat lasa laudele ca esti praf pe toate serverele ***mira-kira: Avertizare : Se permit posturi ce contin NUMAI comentarii pertinente despre batalia postata, dar NU se permit comentarii de orice natura despre participanti. Judecam batalia in sine, nu participantii, iar Regulamentul Forumului se aplica si aici in intregime.

• TEG vs GODS

(Hidden Content)

• TEG vs GODS

(Hidden Content) ***PanNtix: Atentie la postarea dubla. Quote: “Postarea consecutiva (doua sau mai multe mesaje alaturate ale aceluiasi user) in mai putin de 24h nu este permisa... ”

• TEG vs GODS

(Hidden Content)

• TEG vs. PIRAT

Un nou episod cu faimosi Pirati (Hidden Content)

• TEG vs DRACO

daca nu implicai pirat aveai tot respectu meu,lupta a fost frumoasa si o sa mai fie si altele nu mi-e ciuda ca am stat pe aparare,pt mine este un joc si ma joc din placere

• TEG vs DRACO

Durere,boloboc si gasca de pirati galagiosi si fricosi (Hidden Content)

• TEG vs. PIRAT

Un nou episod cu maretul boloboc (Hidden Content)

• TEG vs. PIRAT

Batalie pentru zeus 1 (Hidden Content)

• TEG vs. PIRAT

cel mai mare fricos din Pirat (Hidden Content) ***PanNtix: Quote from ROb3Rt: “Postarea consecutiva (doua sau mai multe mesaje alaturate ale aceluiasi user) in mai putin de 24h nu este permisa, se sanctioneaza cu avertisment pentru postare dubla. ”

• TEG vs. PIRAT

tot cel mai mare fricos de pe server ramai ***PanNtix: Atentie ,"Se permit posturi ce contin NUMAI comentarii pertinente despre batalia postata, dar NU se permit comentarii de orice natura despre participanti."

• TEG vs. PIRAT

fricosi,daca te crezi puternic ataca cand este lumea on ai castigat lupte noaptea pe furis si lasa aroganta ca nu tine,o sa vezi in curand ce patesti

• TEG vs. PIRAT

Quote from bolboaca: “ce nume ai in joc ?? ” ca si aici o sa ma cauti pe la 4 dimineata ca in rest fugi de rupi pamantu

• TEG vs. PIRAT

Quote from bolboaca: “Quote from bolboaca: “(Hidden Content) ” Erati 2 man eu singur :))) m-am scos ” Ce sa spui si tu,baga mare cu fuga ca ti-e frica sa stai la lupta cand suntem on Daca esti luptator adevarat cum te crezi facem un 1 vs 1 fara forja,colos si ajutoare