Search Results

Search results 1-20 of 22.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• LGN Vs pnstK

BombZ - - Jafuri

Cred ca ai demonstrat ce aveai de demonstrat prin comentariul de mai sus. Iti multumesc ca mi-ai usurat munca ***PanNtix: Avertisment Spam.

• PnstK vs. LGN

BombZ - - Razboaie si Batalii

(Hidden Content)

• LGN Vs pnstK

BombZ - - Jafuri

Nu inteleg care este treaba ta cu mine... referitor la raport de frica si la ce am cautat eu pana acum... nu esti atat de important incat sa ma gandesc la tine, nu ma mai cauta, am treburi mai importante

• LGN Vs pnstK

BombZ - - Jafuri

Referitor la primul post, nu sunt 10.000 resurse furate, apoi ... citeste regulamentul inainte sa umpli topicul cu 3 reply-uri de maxim 20 de cuvinte fiecare si lipsite de esenta/mesaj... ***PanNtix: In primul rand sunt peste 10.000 de resurse furate in raportul lui, in al doilea rand si tu ar trebuii sa citesti regulamentul: Quote: “Posturile care atrag atentia asupra incalcarilor regulamentului (Moderare Pasiva) sunt interzise. Moderarea este lasata la latitudinea moderatorilor, nu a userilor!…

• TBO vs DMG

(Hidden Content) ***PanNtix: Post mutat, inainte de a deschide un thread nou te rog sa verifici daca nu exista deja unul.

• PnstK vs. LGN

(Hidden Content)

• PnstK colecteaza resurse

BombZ - - Jafuri

(Hidden Content) (Hidden Content)

• Rege

BombZ - - Spam

2

• Rege

BombZ - - Spam

10. Multumesc. Te pup

BombZ - - Jafuri

(Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)

• Rege

BombZ - - Spam

3

• Rege

BombZ - - Spam

10

• Rege

BombZ - - Spam

7

BombZ - - Jafuri

(Hidden Content) ***PanNtix: Atentie la postarea dubla. "Postarea consecutiva (doua sau mai multe mesaje alaturate ale aceluiasi user) in mai putin de 24h nu este permisa...."

• Rege

BombZ - - Spam

5

BombZ - - Jafuri

(Hidden Content)

• PnstK vs. NBD

(Hidden Content) ***PanNtix: Spoiler adaugat, pe viitor sa folosesti spoilere pentru postarea rapoartelor

• Rege

BombZ - - Spam

5

• Rege

BombZ - - Spam

7

• Rege

BombZ - - Spam

6