Search Results

Search results 1-20 of 305.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Reguli Nick JOC

soacramea - - Discutii diverse

Acu daca ai putea sa nu mai inchizi thread-urile dupa ce raspunzi ar fi o chestie....zic si eu..... Zice acolo impersonarea unui membru al staff-ului sau asa ceva. Eu in dex am gasit definitia asta la impersonare: IMPERSONÁRE, impersonări, s.f. Asumarea unei identităţi false (în mediul virtual, cu referire la internet) [de fapt, personificare] Acu spun teoretic. Sa spunem ca pe un admin de joc il cheama ION. Si pe mine coincidenta ca deh e un nume extrem de uzual ma cheama tot ION si imi pun num…

• Regulament NICK joc

soacramea - - Discutii diverse

Am si eu o intrebare Unde e regulamentul jocului in ceea ce piveste nick-ul utilizat? Ca eu doar asta am gasit si nu spune nimic despre nick-ul folosit pe joc. Ikariam - Regulile jocului Urmatoarele reguli sunt valide pe toate lumile. Daca tu consideri ca ai fost pedepsit dintr-o greseala si nu ai incalcat nicio regula, contacteaza echipa de support la support.ro.ikariam.gameforge.com. Retineti ca, din cauza directivelor de protectie a datelor, putem discuta cu privire la un cont numai cu propri…

• Server nou - Chi - Discutie

soacramea - - General

Bunica isi mai face cont pe noul server. S-au facut praf 10 servere cand s-au unit si s-a bagat IP-Sharing si acu servere peste servere noi. Sa ramana goale sa se plateasca degeaba intretinere pentru ele.

• Jafuri Alianta Skull

soacramea - - Jafuri

(Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)

• [Naval] oFF vs. Skull

soacramea - - Razboaie si Batalii

(Hidden Content)

• [NAVAL] Skull vs S1CK

(Hidden Content)

• [Terestru] Skull vs S1CK

Eu le-am mai zis sa nu mai vina nepregatiti dar nu asculta. Pentru daune tot (Hidden Content) (Hidden Content)

• [Terestru] oFF vs. Skull

Te-am jignit cu ce? Ca te-am pus sa mai citesti o data ce am scris? Ti-am zis ca nu ai citit ca oamenii nu te-am jignit cu nimic ***PanNtix: Avertisment-spam,discutiile se poarte in mesaje private.

Tu chiar scrii la misto asa sau tii neaparat sa te fac de tot rasul pe forum? Mai citeste o data ce am scris si ai sa vezi ca am specificat clar "EXCEPTAND 2-3 RAPOARTE". Greu cu matematica asta greu. Mai ales ca eu nu ti-am cerut explicatii ci doar sa dovedesti cand faci o afirmatie si anume ca eu am denaturat adevarul. ***PanNtix: "Se permit posturi ce contin NUMAI comentarii pertinente despre batalia postata, dar NU se permit comentarii de orice natura despre participanti."

Repet. Cu ce am denaturat adevarul? Am incarcat rapoarte si le-am comentat. Si spre deosebire de unii exceptand 2-3 rapoarte eu am avut rapoarte proprii. PS: Ai dreptate. Sa lasam rapoartele sa vorbeasca. Unde sunt ale tale?

Daca tot vorbim de regulamente incalcate eu stiu ca la inceputul serverului se puteau posta orice fel de rapoarte si apoi era anuntat de catre admin faptul ca se posteaza batalii cu minim 1k pierderi generali. Dar nah s-o fi schimbat regulamentul sau a postat adminul si nu am vazut eu, caz in care mea culpa. Cat despre polologhia pe care ai afisat-o mai sus sunt destul de familiar cu ce joaca alianta oFF PS: Am denaturat cu ce raportul? Nu a dat 106 de runde cu scafarlia in zid sau? (Hidden Cont…

(Hidden Content)

N-or fi mii de generali la pierderi dar sa dai 106 runde cu "scafarlia" de zid e ceva. Cred ca e record pe toate serverele de ikariam foste, actuale si viitoare Cam asa se prezinta alianta oFF pe serverul WAR PS: Cred ca medicii au uitat sa aduca bisturiele sa sape in zid. (Hidden Content) ***PanNtix: "In cazul Bataliilor, pot fi postate doar batalii in care pierderile totale sunt de minim 1000 puncte la Generali..."

• [NAVAL] Skull vs S1CK

(Hidden Content)

• [Naval] oFF vs. Skull

(Hidden Content)

• Jafuri Alianta Skull

soacramea - - Jafuri

(Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)

• (Hidden Content) (Hidden Content)

• Jafuri Alianta Skull

soacramea - - Jafuri

(Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)

The bad joke is on you mate (Hidden Content)

(Hidden Content)