Search Results

Search results 1-20 of 61.

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• 300 vs SPR

edge_2305 - - Razboaie si Batalii

(Hidden Content)

• SG1 vs 300

Quote from pysy91: “Batalie pentru CRISIRC 2 (25.01.2019 21:55:13) pysy91[SG1] din CRISIRC 1, nicky[SG1] din CRISIRC 1 vs Ionela[300] din Chocolate D2 ” ce frumos ar fi daca regulamentul s-ar aplica pt toti la fel Raportul a mai fost postat. ***PanNtix: Daca a mai fost postat si s-a omis te rog ca pe viitor sa raportezi, comentand aici e moderare pasiva care se sanctioneaza conform regulilor.

• SG1 vs 300

(Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)

• SG1 vs 300

Si cele lipsa (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)

• SG1 vs 300

:Foarte fairplay, dupa cum se stie ca jucati, nu ati mai postat si desigur m-am oprit si eu, pt ca asa era frumos,greseala mea, recunosc, insa rapoartele lipsa se stie ca va sunt foarte nefavorabile, si inca exista salvate. Rapoartele ce pot fi postate acum, cele lipsa. (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)

• 300 vs SPR

ai uitat de astea...mereu uiti rapoartele frumos e ca eu pot avea damage prost pe 1 ,,,,tu insa pe 3 + 1 de dincolo (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) Colos , stilul tau e joc (Hidden Content)

• 300 vs SPR

(Hidden Content) (Hidden Content) Colos + Palmier (Hidden Content) Retragere + Palmier (Hidden Content)

• Mi sa atras atentia ca trebuia sa pun poza in atasament, nu stiam, recunosc, e vina mea ,si pentru ca imi place corectitudinea , deschid un alt topic cu aceisai intrebare.....intrebare la care am primit raspuns, acest raspuns fiind ca este perfect normal ce se vede in poze. Am rugamintea sa nu se sterga acest topic cu atasament. Si apoi...poate mai vad si altii asa ceva si sa stie si ei ca e ...perfect normal. Multumesc frumos !

• Buna ziua, Intrebare; De ce unii cresc cate doua cladiri in acelasi timp ? http: Printuri pui ca atasament.

• 300 vs SPR

si aici ai uitat sa postezi tot... (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) colos (Hidden Content) retragere lupta+palmier (Hidden Content)

• 300 vs SPR

mereu uiti de rapoarte.... (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)

• 300 vs SPR

Quote from korto_florin: “(Hidden Content) ” ai uitat sa pui urmarea (Hidden Content)

• 300 vs SPR

(Hidden Content) (Hidden Content)

• 300 vs SPR

(Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)

• SG1 vs 300

+palmier in lupta (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) +vacanta(Hidden Content)

• SG1 vs 300

(Hidden Content) (Hidden Content)

• SG1 vs 300

(Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) ***PanNtix:Atentie la postarea multipla: "Postarea consecutiva (doua sau mai multe mesaje alaturate ale aceluiasi user) in mai putin de 24h nu este permisa..."

• SG1 vs 300

Quote from edge_2305: “Imi cer scuze pt acest raport ce nu are 1000, multumesc pentru cele scrise mai jos, voi tine cont si de cele 2 saptamani,nu stiam de ele. Multumesc ! (Hidden Content) ***mira-kira; Atentionare, lupta numarul doi nu este conform regulamentului. Quote from Regulament "Razboaie si Batalii": “In cazul Bataliilor, pot fi postate doar batalii in care pierderile totale sunt de minim 1000 puncte la Generali si care au avut loc in ultimele doua saptamani. Nu postati jafuri doar pen…

• SG1 vs 300

(Hidden Content) +palmier (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content) (Hidden Content)

• 300 vs SPR

(Hidden Content) .