VACANTA

• [Altele]

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• contra.
      nu cred ca e ok sa conditionezi pe cineva sa joace, doar pentru ca asa iti doresti tu.
      sunt oameni care poate nu au timp acum, dar poate intr-o zi vor reveni.
      sunt conturi la care s-a muncit destul.
      tu ai lua-o de la 0 dupa ce ai depus niste ani munca pe un cont?
      eu zic ca nu isi are rostul o astfel de "prostie'" :)
      tine minte numai, ca jocul este in curs de depopulare, deocamdata usoara, datorita versiunilor tot mai proaste care s-au implementat, a schimbarilor pe care le-au facut GF ca multe sa se reduca doar la bani.
      si eu unul am conturi in vacanta, insa mai intru sa urmaresc din cand in cand ce se mai petrece ori ce se schimba.
      "Prostia are talentul de a fi insistenta" :smoke2:
      (Albert Camus)
    • Avantaje :
      1. Ar anima acest joc care este in scadere vizibila de jucatori.
      2. Ar trebui facut ceva pentru acest joc care este in picaj.
      3. Aceasta optiune " vacanta " este folosita intr-un mod abuziv.
      4. 90 % din cei care stau in vacanta nu mai au chef de joc si ocupa locurile degeaba pe insule.
    • liviu66 wrote:

Avantaje :
      1. Ar anima acest joc care este in scadere vizibila de jucatori.
      2. Ar trebui facut ceva pentru acest joc care este in picaj.
      3. Aceasta optiune " vacanta " este folosita intr-un mod abuziv.
      4. 90 % din cei care stau in vacanta nu mai au chef de joc si ocupa locurile degeaba pe insule.
      1. da-mi un exemplu. cu ce ti-ar anima tie jocul unul care nu poate intra in vacanta.
      2. s-ar repara bugurile, s-ar reduce timpul bataliilor, s-ar ieftini obiectele premium daca cineva nu ar putea intra in vacanta?
      3. abuzurile se pot pedepsi daca demonstrezi ca intratul in vacanta contravine candva regulilor de joc.
      4. aici ai dreptate, sunt atat de multi jucatori incat locurile pe insule sunt limitate.
      Prea Superba Arabella

The devil whispered in my ear "You are not strong enough to withstand the storm"
      But I whispered in his ear too "I am the storm!"
    • Contra!

Consider ca decizia de a juca, sau de a sta in vacanta 30 de zile cat iti permite jocul, apartine jucatorilor.
      „Nu recunosc alt semn al superiorității decât bunătatea.”
      We play oFF ||| since 2012