Noul Forum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Doamne este intr-un mare fel Noul Forum, trebuie sa alergi prin el pana gasesti forumul RO, design placut dar pare dificil, insa poate ca are si parte buna , daca nu gasim o anume informatie pe forumul romanesc poate o vom gasi pe alte forumuri,In fine vom trai si vom vedea. Forumul actual se inchide sau se astreaza si asta? :ceoameni: :lol: Forumul nou are un minus , nu te poti intoarce la forumul tarii tale , cand te intorci trebuie iar sa alergi pe pagina principala pana gasesti ,forumul tarii tale.Concluzie imi place mai mult forumul nstru ! :golly:

"M-am nascut cu prea putine degete mijlocii pentru lumea in care traiesc "
      Marilyn Manson

Sinceritatea este scumpa nu o astepta de la oameni ieftini !

OffTopic
      Legalizati Leusteanul :P

Mereu la datorie

Nebunul de Alb

Extrasuperbitatea Theba si Cei 7 Pitici de pe creier !
      :P :P

The post was edited 2 times, last by Theba ().

• Si eu m-am speriat putin cand l-am vazut. Apoi mi-am schimbat parerea. Vom incerca sa imbunatatim pe cat de mult putem si ni se permite astfel incat navigarea sa fie usoara. Acest forum va disparea la un moment dat, din pacate. Va mai ramane o perioada in modul de citire.
      Eu pentru a naviga mai usor in noul forum si a reveni la pagina principala ma folosesc de cele din poze.

Prea Superba Arabella

The devil whispered in my ear "You are not strong enough to withstand the storm"
      But I whispered in his ear too "I am the storm!"