Pinned Aplicatii Game Operator - [DESCHISE]

• Staff

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• Aplicatii Game Operator - [DESCHISE]

Cautam Game Operatori pentru jocul Ikariam.Ro

Cerinte:

- Sa fii activ si pe forum
    - Sa ai experienta in joc, drept jucator
    - Varsta MINIMA 20 ani
    - Dispus sa lucreze si dornic sa se integreze in echipa
    - Capacitatea de a accepta critici, atat pozitive cat si negative din partea echipei
    - Sa ofere asistenta userilor pe forum atunci cand este necesar si in tickete
    - Sa isi indeplineasca zilnic atributiile, in afara vacantelor,
    - Sa cunoasca regulamentul jocului/forumului si sa fie capabil de a rezolva tot felul de situatii intalnite in joc.
    - Sa participe la sedintele echipei si atunci cand i se aduce la cunostinta o astfel de sedinta
    - Sa discute si sa impartaseasca situatiile intalnite/experientele cu ceilalti colegi din echipa jocului pentru a asigura un transfer de cunostinte.

Daca te consideri pregatit si RESPECTI TOATE ACESTE CERINTE, te rugam sa trimiti aplicatia la adresa de e-mail :
    arabella@ikariam.ro* cu subiectul: "Cerere GO " indicand urmatoarele:

- Nume Real:
    - Data Nasterii:
    - Ce limbi cunosti? (Romana obligatorie):
    - Pe scurt cateva detalii despre viata reala (job si educatie):

- Serverele pe care joci precum si nick-ul folosit in joc:
    - Nick Forum:

- Daca ai fost banat in trecut pe forum sau in joc si pentru ce motiv:
    - De ce vrei sa aplici pentru aceasta pozitie si de ce vrei sa faci parte din echipa jocului:

- De ce crezi ca ar trebui sa te alegem pe tine?

Aplicatiile ce nu sunt scrise corect din punct de vedere al Limbii Romane, cu greseli gramaticale, exprimare de "messenger" si care nu contin toate cele de mai sus vor fi excluse din start. O limba straina constituie un avantaj, la fel si cunostintele in domeniu. Aplicatiile care nu vor primi raspuns in 7 zile calendaristice se considera respinse, raspuns vor primi doar cei selectati.

* Adresa de email este folosita doar pentru a primi aplicatii. Orice alt email primit se sterge fara a fi citit.

Aplicatii Game Operator - [DESCHISE]

Prea Superba Arabella

The devil whispered in my ear "You are not strong enough to withstand the storm"
    But I whispered in his ear too "I am the storm!"
  • Aplicatiile inca sunt deschise.

Cei care ati trimis aplicatii si nu ati fost contactati in niciun fel inseamna ca ati fost respinsi, nu putem pierde timp in a trimite mailuri cu explicatii. Cei care deja au trimis aplicatii si nu ati primit raspuns sunt rugati sa nu mai trimita inca o aplicatie, daca vreodata ne razgandim asupra deciziei luate va cautam noi avand deja aplicatia voastra. De asemenea va rugam ca dupa ce ati trimis aplicatia sa nu ne trimiteti mesaje in care sa intrebati daca am citit, daca am vazut si ce raspuns avem...etc, discutii inutile si pierdere de timp de ambele parti, cu atat mai putin nu ne mai cautati pe mirc pentru a adresa astfel de intrebari. In cazul in care sunteti selectati pentru a intra in echipa trebuie sa indepliniti absolut toate conditiile la care v-ati angajat cand ati trimis aplicatia, Daca se constata ca una, doua sau mai multe conditii nu sunt indeplinite consideram ca ati trimis aplicatia pentru a va afla in treaba si veti iesi din echipa la fel de repede cum ati intrat.
    Prea Superba Arabella

The devil whispered in my ear "You are not strong enough to withstand the storm"
  • Deoarece m-am plictisit asteptand raspunsul la email al catorva aplicanti, mai am nevoie doar de un singur GO care sa NU joace pe Beta si My.
    Astept aplicatiile doritorilor doar in conditiile mentionate.

Multumesc.
    Prea Superba Arabella

• Arabella wrote:

Cautam Game Operatori pentru jocul Ikariam.Ro

Cerinte:

- Sa fii activ si pe forum
    - Sa ai experienta in joc, drept jucator
    - Varsta MINIMA 20 ani
    - Dispus sa lucreze si dornic sa se integreze in echipa
    - Capacitatea de a accepta critici, atat pozitive cat si negative din partea echipei
    - Sa ofere asistenta userilor pe forum atunci cand este necesar si in tickete
    - Sa isi indeplineasca zilnic atributiile, in afara vacantelor,
    - Sa cunoasca regulamentul jocului/forumului si sa fie capabil de a rezolva tot felul de situatii intalnite in joc.
    - Sa participe la sedintele echipei si atunci cand i se aduce la cunostinta o astfel de sedinta
    - Sa discute si sa impartaseasca situatiile intalnite/experientele cu ceilalti colegi din echipa jocului pentru a asigura un transfer de cunostinte.

Daca te consideri pregatit si RESPECTI TOATE ACESTE CERINTE, te rugam sa trimiti aplicatia la adresa de e-mail :
    arabella@ikariam.ro* cu subiectul: "Cerere GO " indicand urmatoarele:

- Nume Real:
    - Data Nasterii:
    - Ce limbi cunosti? (Romana obligatorie):
    - Pe scurt cateva detalii despre viata reala (job si educatie):

- Serverele pe care joci precum si nick-ul folosit in joc:
    - Nick Forum:

- Daca ai fost banat in trecut pe forum sau in joc si pentru ce motiv:
    - De ce vrei sa aplici pentru aceasta pozitie si de ce vrei sa faci parte din echipa jocului:

- De ce crezi ca ar trebui sa te alegem pe tine?

Aplicatiile ce nu sunt scrise corect din punct de vedere al Limbii Romane, cu greseli gramaticale, exprimare de "messenger" si care nu contin toate cele de mai sus vor fi excluse din start. O limba straina constituie un avantaj, la fel si cunostintele in domeniu. Aplicatiile care nu vor primi raspuns in 7 zile calendaristice se considera respinse, raspuns vor primi doar cei selectati.

* Adresa de email este folosita doar pentru a primi aplicatii. Orice alt email primit se sterge fara a fi citit.

Aplicatii Game Operator - [DESCHISE]

Prea Superba Arabella